Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд. грн. допомог за е-лікарняними від Фонду

Дата: 24.01.2022 14:23
Кількість переглядів: 360

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників.

          Сума нарахованих за е-лікарняними допомог від Фонду склала вже майже 5 мільярдів гривень.

          Дата фінансування допомоги за електронним лікарняним прямо залежить від дати подання за ним заяви-розрахунку роботодавцем – так само, як і за паперовим листком непрацездатності. Тож, аби слідкувати за станом фінансування он-лайн, потрібно знати точну дату подання заяви – працівники можуть дізнатись її безпосередньо в роботодавця, або у відділенні Фонду, де його зареєстровано. Контакти у розрізі регіонів (необхідно назвати свій ідентифікаційний код).

          Знаючи дату отримання Фондом заяви-розрахунку, працівники можуть слідкувати за станом фінансування свого лікарняного листка он-лайн у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund .

          Інформація щодо стану фінансування оновлюється в телеграм-каналі за тегом #фінансування_оперативно. Після здійснення фінансування знадобиться декілька банківських днів, доки кошти надійдуть на рахунок роботодавця – ця інформація відобразиться за тегом #фінансування_страхувальників в інфографіці  у розрізі регіонів.

          Роботодавець виплатить допомогу працівнику у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від Фонду.

 

Добірка актуальних роз’яснень щодо е-лікарняних:

 

? З чого складається номер е-лікарняного та чому він збільшується

          http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/979548     

 

? Як працівнику отримати допомогу за е-лікарняним, якщо він працює за сумісництвом

         http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/979548

 

? Що робити, якщо у вашому е-лікарняному є незначна помилка в ПІБ

        http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/979565

 

Консультативну, методичну та інформаційну допомогу від спеціалістів відділення Фонду можна одержати у «Сервісному центрі  з надання консультаційних послуг», який постійно функціонує у Більмацькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області  за адресою:

вул. Центральна, 56  смт. Кам»янка ( смт. Більмак), або за телефонами:

(06147) 2-23-29, (06147) 2-23-07


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора