Гуманітарна допомога

КУ «Центр надання соціальних послуг» Смирновської  сільської ради отримала гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття , дитячого ліжечка від Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини».

08:51 22.10.2020

У межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, 14 серпня поточного року стартував проект «Забезпечення прав неповнолітніх осіб, які вчинили злочин,  спрямованих на підвищення якості надання поліцейських послуг неповнолітнім та зміцнення довіри до поліції через участь у програмі відновлення для неповнолітніх». Проект покликаний зміцнити спроможність громад Запорізької області здійснювати відновне правосуддя для боротьби зі злочинністю, вирішення конфліктів і сприяння виправленню завданої злочином шкоди шляхом створення механізмів застосування програм відновного правосуддя.

09:54 19.10.2020

Смирновська сільська рада інформує внутрішньо переміщених осіб щодо змін внесених до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внетрішньо переміщених осіб.

На виконання листа Департаменту соціального населення від 12.10.2020 про організацію роботи, Смирновська сільська рада інформує внутрішньо переміщених осіб щодо змін внесених до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внетрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 01.10.2014 №509, а саме:

08:43 19.10.2020

До уваги отримувачів житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг!

Щодо можливості оформлення житлових субсидій та важливості своєчасної оплати в повному обсязі житлово- комунальних послуг. Смирновська сільська рада повідомляє: Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово- комунальні послуги.

08:40 19.10.2020

Нова сцена для потреб громади

Смирновська громада розвивається в усіх напрямках. Дбає також і про культурний потенціал. Традицією стало проводити свята, конкурси під відкритим небом. Особливої популярності набув фестиваль «Мелодія над Бердою». Нашим артистам і гостям-артистам так потрібна була сцена. Дякуючи депутату Запорізької обласної ради Леусу Геннадію Володимировичу, таку сцену придбали. Компанія-виробник доставила сцену та провела навчання з її монтажу. Геннадій Володимирович також був присутній при цьому, поспілкувався з представниками громади, які, в свою чергу, подякували йому за розуміння та співпрацю.

11:38 15.10.2020

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії:

В зв'язку з ремонтними роботами буде відсутня подача електроенергії: 15.10.2020 року з 09:00 до 17:00 с. Смирнове вул. Смирнова 1-46 (КТП-28)  21.10.2020 року з 09:00 до 17:00 с. Вершина Друга, вул. Аврора, вул. Медова. КТП-24 За інформацією МРРЄМ

13:29 13.10.2020

Привітання День похилого віку та День ветерана

1 жовтня  Україна Відзначає День похилого віку та День ветерана. З нагоди  цього свята щирі вітання на дому приймали люди поважного віку, які обслуговуються в КУ «ЦНСП» Смирновської сільської ради.

08:58 08.10.2020

Привітали освітян

Напередодні професійного свята освітян, в олексіївському СБК вітали всіх хто причастний до цього. Учасники концерту піснями, віршами та танцями висловили свою вдячність всім хо причетний до педагогічної діяльності.

10:48 05.10.2020