Дата: від до Скинути

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році  відкрита для реєстрації!

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва у 2022 році відкрита для реєстрації!

Вже третій рік Естонська рада у справах біженців у співпраці з Гараж48 та Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» запрошує жінок зі східної України розпочати свою мандрівку в світ підприємництва, щоб стати підприємицею.

16:45 03.02.2022

Про проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу    «Будуємо країну без бар’єрів разом»

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Міністерство соціальної політики України має на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.

14:44 14.01.2022

Податкова інформує

Пологівські, кам’янські та розівські власники та користувачі земельних ділянок поповнили місцеві бюджети на 77 мільйонів гривень плати за землю

10:16 13.01.2022

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ-ФІЗИЧНИХ ОСІБ!!!

З метою оперативного інформування суб’єктів господарювання-фізичних осіб щодо особливостей використання РРО у 2022 році, на наступному тижні планується проведення тематичного вебінару фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області.

10:15 13.01.2022

З 21  по 27 грудня 2021 року відбудеться голосування за визначення проєктів-переможців громадського бюджету (бюджету участі) Смирновської сільської ради

Шановні жителі Смирновської територіальної громади, в період з 21  по 27 грудня 2021 року відбудеться голосування за визначення проєктів-переможців громадського бюджету (бюджету участі) Смирновської сільської ради. Ви можете проголосувати за один проєкт, який вам до вподоби. Право голосу мають усі жителі громади з 14 років.

10:45 20.12.2021

Назначені дати проведення комісії та 12 сесії восьмого скликання

8 грудня 2021 року о 14 годині в приміщенні Смирновського будинку культури відбудеться засідання комісії. 9 грудня 2021 року о 10 годині в приміщенні Смирновського будинку культури відбудеться 12 сесія восьмого скликання Смирновської сільської ради.

08:50 01.12.2021

Дільничний інспектор поліції Чухно І. провів лекцію на тему: «Запобігання домашнього насильства»

На виконання доручення Міністерства внутрішніх справ України від 19 жовтня 2021 року №165/37 «Про вжиття заходів у межах щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в Україні» дільничним інспектором поліції ВП №2 Пологівського РВП Чухно І.О. з метою запобігання та протидії домашньому насильству та інформування постраждалих осіб щодо їхніх прав та соціальних послуг якими вони можуть скористатися було проведено лекцію на тему: «Запобігання домашнього насильства».

14:01 26.11.2021