Дата: від до Скинути

Інформує відділ «Більмацьке бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги!!!

4 травня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про продовження в Україні карантину до 22 травня., але пом’якшення карантину та послаблення обмежень почнуться з 11 травня.

12:28 05.05.2020

Про призов на строкову військову службу

Відповідно до листа Більмацько-Розівського ОРВК № К/664 від 24.04.2020р.    Смирновська сільська рада розміщує список офіцерів запасу, які ухиляються від призову на строкову військову службу:

10:35 29.04.2020

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смирновської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік

З метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проектів рішення Смирновської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Смирновської об’єднаної територіальної громади Більмацького району Запорізької області на 2021 рік»:

11:17 23.04.2020