106-річниця земляка-прикордонника

Дата: 23.04.2016 20:49

23 квітня біля Олексіївського будинку культури відбулася урочистість, присвячена 106-й річниці з дня народження Микити Федоровича Карацупи та 98-й річниці створення прикордонних військ.

На свято були запрошені представники та делегації прикордонних загонів та організацій, почесні гості, ветерани, односельці та гості села.

Під час святкового мітингу присутні вшанували пам'ять легендарного прикордонника М.Ф.Карацупи, згадували нелегку службу на кордонах, вручали подяки, грамоти та медалі. Пригадали й тих, хто зараз стоїть на захисті наших кордонів. Лунали пісні на відповідну тематику. Був запрошений співак, композитор, заслужений артист України Анатолій Сердюк, котрий, окрім власних пісень, виконав Гімн України.

По закінченні урочистості в знак вшанування поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-прикордонникам. За бажанням кожний міг скуштувати солдатську кашу, посидіти за святковим столом та поспілкуватися.

Головними організаторами у підготовці та проведенні свята виступили Голова Смирновської територіальної громади О.Я. Романюк, директор Олексіївського будинку культури М.М. Кузьменко, постійна ведуча та завідуюча Олексіївською сільською бібліотекою Л.В. Кузьменко, голова спілки ветеранів прикордонників міста Маріуполь полковник А.П.Бобко, голова Куйбишевської районної ветеранської організації воїнів прикордонників С.П.Куватов, голова Запорізької обласної організації ветеранів прикордонників С.А. Вітвіцький.

Антоніна Романюк