Відкриття дитячого майданчика та музею у селі Вершина Друга

Дата: 02.05.2016 22:13

2 травня у селі Вершина Друга відбулася урочиста подія з нагоди відкриття дитячого майданчика та історичного музею. За ініціативи голови Смирновської територіальної громади О.Я Романюка та за підтримки працівників на чолі з директором ТОВ «Агрофірми «40 років жовтня» В.М. Шульгою у минулому році у селі Смирнове був побудований такий майданчик. Згодом виникли пропозиції та бажання вершинців влаштувати аналогічне місце дозвілля та відпочинку у рідному селі. Так за два місяці активної роботи працівників агрофірми та жителів у центрі села виріс яскравий дитячий майданчик.

Ще однією візитівкою Вершини Другої став новостворений музей. Так засновники музею М.М.Дубовик та В.В.Каплій, працівники агрофірми ТОВ«40 років жовтня», жителі села Вершина Друга, із двох невеличких кімнат у сільському будинку культури  зробили цілу світлицю історії нашого краю.

У побудові майданчика і створенні музею чимало зусиль доклали представники загону місцевої самооборони «Берда», зокрема, командир загону, громадський діяч, краєзнавець В.І.Скрибець, а також усі небайдужі жителі.

На  концертну програму був запрошений колектив Зразкового духового оркестру Верхньотокмацького будинку культури Чернігівського району. У їх виконанні лунала жива музика, пісні та вірші.

Антоніна Романюк