Дата: від до Скинути

Оголошення щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації сіл Зразкове та Зелений Гай.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Зелений Гай Більмацького району Запорізької області.

15:36 16.08.2021

Представникам торгівлі  нагадали, що за продаж неповнолітнім алкогольних напоїв передбачена адміністративна відповідальність.

З метою  контролю за  дотриманням  законодавства України щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років,запобігання споживання неповнолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів, начальником служби у справах дітей Смирновської сільської ради , інспектором ювенальної превенції ВП №2 Пологівського РВП ГУНП у Запорізькій області та  дільничним офіцером поліції ВП №2 Пологівського РВП ГУНП у Запорізькій області проведено профілактичний рейд на території Смирновської ТГ, в ході якого  перевірено 8 об’єктів торгівлі

15:24 13.08.2021

Консультаційний прийом громадян працівником відділу "Більмацьке бюро правової допомоги"

Шановні жителі Смирновської громади! 20 серпня 2021 року відбудеться консультаційний прийом громадян працівником відділу "Більмацьке бюро правової допомоги" Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою с. Смирнове, вул. Смирнове, 7(години прийому з 09:00 до 11:00) та правопросвітницький захід на тему: "Щодо реалізації свого права на безоплатне отримання земельної ділянки"

15:23 13.08.2021

MADE IN ZAPORIZHZHIA - фестиваль запорізьких брендів

MADE IN ZAPORIZHZHIA - фестиваль запорізьких брендів, створений для популярізації локальних запорізьких виробників товарів та послуг серед мешканців та гостей області. Організатори: Запорізька обласна рада Запорізька обласна державна адміністрація ДО "Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області"

15:55 12.08.2021

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

Відділення поліції №2 (смт. Більмак) Пологівського району відділу поліції ГУНП в Запорізькій області запрошує громадян, які мають вищу освіту на службу до поліції на вакантну посаду дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення №2 (смт. Більмак) Пологівського району відділу поліції ГУНП в Запорізькій області (вимога до кандидатів – вища освіта) Відбір кандидатів на посади проводиться за конкурсом, з 30 липня 2021 року.

10:01 03.08.2021

Проведемо жнива-2021 безпечно!

На сільгосподарських підприємствах Більмацького та Розівського районів розпочався збір врожаю зернових культур

15:33 23.07.2021