Дата: від до Скинути

Більмацька районна філія Запорізького обласного центру зайнятості інформує суб’єктів господарювання

В рамках виконання Національного плану спільних дій щодо зниження рівня   незадекларованої праці на 2021 рік Держпраці за участі представників заінтересованих державних органів та соціальних партнерів з початку року проводиться національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників та роботодавців.

09:13 15.07.2021

ГУ ДПС у Запорізькій області інформує

УВАГА! Телефонні шахраї вимагають у підприємців Пологівського та Більмацького районів гроші Пологівський відділ камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє про те, що відновилися випадки вимагання грошових коштів з суб’єктів господарювання Пологівського та Більмацького районів.

08:14 09.07.2021