Оголошення щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації сіл Зразкове та Зелений Гай.

Дата: 16.08.2021 15:36

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Зелений Гай Більмацького району Запорізької області.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Зразкове Більмацького району Запорізької області.

Протягом 15 діб з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області, громадськість має право надати зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації «Генеральний план с. Зелений Гай Більмацького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Зелений Гай Більмацького району Запорізької області» (у складі Генерального плану).
Пропозиції та зауваження подаються до Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області за адресою:
71040, Запорізька обл., Пологівський (Більмацький) р-н, с. Смирнове, вул. Торгова, буд. 1.
Тел.: (06147) 7-43-45, електронна адреса: smirnov-sr@ukr.net.
Контактна особа: Облонська Олена Дмитрівна.