Здоровий спосіб життя для школярів та всіх охочіх.

Олексіївський ОЗЗСО вже другий рік бере активну участь у  програмі HealthySchools – заради здорових та радісних школярів, метою якої є популяризація здорового способу життя серед школярів. У минулому році спільними зусиллями дітей, батьків, педагогів вдалося ввійти до фіналу й отримати призи для найактивніших учасників. У 2020 році проєкт вийшов за рамки Олексіївської школи. До нього долучилися вчителі та учні Смирновської філії, вихованці ДНЗ «Колосок» та жителі Смирновської громади. В цьому році було  започатковано  комплекс вправ для фанової руханки,  проведено шкільну олімпіаду, створено  власні акробатичні фігури та сімейні ігри, організовано  заходи з популяризації спорту серед молоді, брали участь у  сімейному футболі та волейболі.

15:51 15.12.2020

Шановні жителі Смирновської громади !

02.12.2020 о 14.00 в приміщенні Смирновської сільської ради за адресою: с. Смирнове, вул. Торгова,1 відбудеться громадське обговорення проектів договору про співробітництво:

09:55 01.12.2020

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесві?тній день боротьби? зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

08:00 27.11.2020

25 ЛИСТОПАДА В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНЯЄТЬСЯ АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

13:19 26.11.2020

Заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва проінспектувала роботу ковідного госпіталю на базі Запорізької міської лікарні № 7

Вчора в деяких ЗМІ з'явилась фейкова інформація стосовно того, що запорізькі медики масово звільняються з лікарень, а хворих приймають у медичних закладах не в палатах, а у коридорі. Проте ця інформація не відповідає дійсності. Сьогодні, 18 листопада, заступниця голови облдержадміністрації Олена Теряєва перевірила запорізьку міську лікарню №7, яку перепрофільовано в ковідний госпіталь, наявність вільних ліжок та забезпеченість ліжок киснем, наявність черг в поліклініці.

09:42 20.11.2020

Організовано роботу телефонної  «гарячої лінії»

На виконання пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» та метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш вразливих категорій населення від зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, Смирновська сільська рада повідомляє, що з 13.11.2020 року організовано роботу телефонної  «гарячої лінії» для виявлення та забезпечення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю. Номер телефонної  «гарячої лінії» (06147) 7-43-45.

14:21 13.11.2020

«16 днів  проти насилля»

«16 днів проти насилля»

Я маю право жити на землі. Творити, дихати, учитись. Примножувать багатства всі її, Своєю Україною гордитись.

14:02 13.11.2020