Здоровий спосіб життя для школярів та всіх охочіх.

Дата: 15.12.2020 15:51

Фото без описуОлексіївський ОЗЗСО вже другий рік бере активну участь у  програмі HealthySchools – заради здорових та радісних школярів, метою якої є популяризація здорового способу життя серед школярів. У минулому році спільними зусиллями дітей, батьків, педагогів вдалося ввійти до фіналу й отримати призи для найактивніших учасників. У 2020 році проєкт вийшов за рамки Олексіївської школи. До нього долучилися вчителі та учні Смирновської філії, вихованці ДНЗ «Колосок» та жителі Смирновської громади. В цьому році було  започатковано  комплекс вправ для фанової руханки,  проведено шкільну олімпіаду, створено  власні акробатичні фігури та сімейні ігри, організовано  заходи з популяризації спорту серед молоді, брали участь у  сімейному футболі та волейболі.

Багато нового, корисного та цікавого відкрили для себе вихованці всіх освітніх закладів Смирновської ОТГ. Кожна родина зробила вагомий внесок у цей проєкт. Хочеться, щоб і надалі діти не забували і дотримувалися норм здорового способу життя. Цей проєкт дав можливість зрозуміти, що разом – ми сила, яка підтримує єдину мету!  Дякуємо за підтримку та допомогу в здійсненні дитячих мрій!