Запорізька область, Пологівський район

ГУ ДПС у Запорізькій області інформує

Дата: 09.07.2021 08:14

УВАГА! Телефонні шахраї вимагають у підприємців Пологівського та Більмацького районів гроші
Пологівський відділ камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Запорізькій області повідомляє про те, що відновилися випадки вимагання грошових коштів з суб’єктів господарювання Пологівського та Більмацького районів.

Зловмисники телефонують платникам представляючись керівництвом Пологівського сектору податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок  управління податкового адміністрування юридичних осіб ГУ ДПС у Запорізькій області та просять перерахувати певну суму коштів для «врегулювання» питань під час перевірки.

Останній номер телефону з якого надходили «пропозиції»: 0993099332.

Керівництво Пологівського відділу камеральних перевірок звертається до громадян та підприємців з проханням не реагувати на подібні звернення, в жодному разі не виконувати такі вимоги та ретельно перевіряти інформацію.