З ювілеєм, школо!

27 лютого –  особлива дата для Олексіївської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів. Вже минуло 40 років, як у стінах тодішньої десятирічки пролунав перший дзвінок. Суботнього ранку освітній заклад був переповнений. На свято завітали гості, вчителі-ветерани та працівники школи, що вже знаходяться на заслуженому відпочинку, учні та випускники минулих літ.

16:03 29.02.2016

210 річниця села Смирнове

В першу суботу жовтня у смирновському будинку культури відбулася урочистість, приурочена 210-й річниці заснування села.

16:10 05.11.2015

Відкриття газової заправки

24 жовтня, напередодні професійного свята дня автомобіліста, на території Смирновської територіальної громади, а саме на місці колишнього КСП “Олексіївське” по вул. Юрченка, було відкрито газонаповнювальну станцію. З ініціативи ПП П.О. Марченка та за підтримки Сільського голови О.Я. Романюка було прийнято рішення з ТОВ “РОМААВТОГАЗСЕРВІС” (м. Бердянськ) про погодження розташування тимчасових споруд торгівельного призначення. Всім бажаючим цілодобово будуть надаватися послуги по заправці пропаном газових балонів та авто.

16:17 25.10.2015