15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 08:11

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років війни в Афганістані. Але час непідвладний викреслити з нашої пам'яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов'язку.

Ця кривава війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі заслуговують на глибоку повагу. Ваші діти можуть по праву пишатися своїми батьками.

Сьогодні ми схиляємо голови перед солдатами, яким не судилося повернутися живими на рідну землю.

Шановні ветерани-афганці, воїни-інтернаціоналісти! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні, щастя, добра та мирного неба над головою.