24 січня - День зовнішньої розвідки України

Дата: 24.01.2024 11:43

Служба зовнішньої розвідки України − це служба мужніх, самовідданих людей, які виконують надзвичайно відповідальну місію – забезпечують національну безпеку і оборону держави, ефективно протидіють зовнішнім загрозам та демонструють високу професійну майстерність.

Сьогодні наша держава протистоїть вкрай небезпечним загрозам, зокрема загрозам суверенітету, територіальній цілісності та єдності. У цей вирішальний період надзвичайно важливу роль відіграє саме ефективна розвідувальна діяльність, яка допомагає ухвалювати важливі державні рішення навіть у найскладніші часи.

Шановні військовослужбовці, співробітники та ветерани Служби зовнішньої розвідки України від щирого серця бажаємо вам завжди бути в курсі всіх подій і вміти розплутувати будь-який клубок завдань. Міцного здоров'я, успіхів, кмітливості і завзятості, а також впевненості, бравих сил і непереможного бойового духу!