В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЄ ЗАБОРОНА КУПАННЯ НА ВОДОХРЕЩА

Дата: 05.01.2024 08:31

Цього року Водохреще - одне з найважливіших православних свят - вперше відзначатиметься 6 січня, але знов в умовах воєнного стану.

Відповідно до рішення Ради оборони Запорізької області, через потенційні загрози, які несуть дії військ країни-окупанта, в цей день встановлено обмеження на проведення масових заходів та заборону на купання у відкритих водоймах.  На р. Дніпро та інших водних об'єктах не функціонуватимуть спеціальні локації для занурення. Правоохоронці та рятівники не нестимуть там чергування.

Відповідальність за можливі надзвичайні події при купанні у крижаній воді, спровоковані порушенням обмежень режиму воєнного стану, лежатиме виключно на порушниках.

Закликаємо жителів Запорізької області у святкові дні поставитись відповідально до свого життя та безпеки своїх близьких.