ПРИВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2023 08:00

Шановні мешканці Смирновської громади!

Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів. Ці дні завжди були часом сімейного єднання. На жаль, другий рік поспіль ми зустрічаємо Різдвяні свята у час повномасштабної війни з російським окупантом. Але з Божою допомогою, гуртуючись і підтримуючи одне одного, українці перемагають ворога і темряву. Завдяки нашим відважним захисникам й волонтерам, тим, хто в тилу, Україна вистояла! Україна є й буде!

Тож нехай Різдво Христове наповнить ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить вас і ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю. Бажаємо, щоб ви були оповиті турботою своїх близьких і дарували їм ще більше у відповідь. Вірте, що Бог завжди поруч і оберігає вас від усього поганого. І не забувайте йому дякувати за все, що у вас є і ще буде.