Привітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 09:00

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави сильно пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування – це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за вирішення проблем, дбають про розквіт і зростання громади.

Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити нашу громаду самодостатньою та здатною повноцінно вирішувати актуальні проблеми мешканців.

То ж прийміть наші сердечні вітання з нагоди свята та щиру подяку за довіру та порозуміння, плідну співпрацю, високий професіоналізм і вірність обов’язку. Від усього серця бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, нових вагомих здобутків як на ниві народовладдя, так і у всіх ваших починаннях в ім’я розквіту рідного краю, зростання добробуту всього українського народу!