Привітання з Днем Святого Миколая!

Дата: 06.12.2023 09:18

Шановні мешканці нашої громади, дорогі діти та батьки!

Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая − святом, яке наповнює наші серця радістю та натхненням. Святий Миколай приходить у найскладніший період за всі часи незалежності. Українці захищають свою землю, волонтерять, плетуть маскувальні сітки, працюють на потреби фронту. Але навіть у цей критичний період дорослі, як ніколи, зобов’язані створити маленьке свято для всіх наших рідних українських діток. Бо це час різдвяного дива, коли збуваються найзаповітніші мрії. Наші діти заслужили на цю казку. І цю казку не зупинить жодна темна сила, бо добро завжди перемагає зло. І в казці, і в житті.

Нехай святий Миколай надихне на добрі вчинки і справи. У цей світлий, особливий для всіх  день хочемо побажати всім вам, друзі, перш за все, здоров’я, а також добробуту і злагоди, віри в краще, миру та перемоги. Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей, а всі негаразди проходять повз і не зачіпають вас. Вірте в чудо, і воно обов’язково здійсниться!