17 лютого 2022 року відбулася чотирнадцята позачергова сесія на якій вирішувалися питання що стосуються безпекової ситуації нашої держави та підтримки загонів територіальної оборони.

Дата: 18.02.2022 09:01

17 лютого 2022 року відбулася чотирнадцята позачергова сесія Смирновської сільської ради.

До порядку денного позачергової сесії ради включені питання які стосуються безпекової ситуації нашої держави та підтримки загонів територіальної оборони.

За результатами роботи депутатами затверджено Програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Смирновської сільської ради Пологівського району Запорізької області на 2022 рік, якою передбачено виділення коштів в сумі 64 тис.грн. на матеріально-технічне забезпечення загонів територіальної оборони.

Депутатами затверджено звернення до жителів територіальної громади  із закликом зберігати спокій, продовжувати працювати, не змінювати свій звичайний спосіб життя, не поширювати панічні настрої, не піддаватися на інформаційно-психологічні настрої, підтримувати загони територіальної оборони та максимально сприяти їх розбудові.

Звернення