A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Про проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу    «Будуємо країну без бар’єрів разом»

Дата: 14.01.2022 14:44
Кількість переглядів: 926

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Міністерство соціальної політики України має на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проєкти.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики України оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу.

Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Заповнені форми для участі в Конкурсі надсилати Департаменту до 25 січня 2022 року в електронному вигляді на адресу: socposlugi@ukr.net

 

Форма для участі

Завантажити форму в формати Word

Запрошуємо до участі !!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора