З 21  по 27 грудня 2021 року відбудеться голосування за визначення проєктів-переможців громадського бюджету (бюджету участі) Смирновської сільської ради

Дата: 20.12.2021 10:45

Фото без описуШановні жителі Смирновської територіальної громади, в період з 21  по 27 грудня 2021 року відбудеться голосування за визначення проєктів-переможців громадського бюджету (бюджету участі) Смирновської сільської ради. Ви можете проголосувати за один проєкт, який вам до вподоби. Право голосу мають усі жителі громади з 14 років.

Проголосувати можна

- у селі Смирнове: приміщенні сільської ради, ЦНАПі, амбулаторії сімейної медицини;

- у селі Титове: приміщення старостату та центрального магазину;

- у селі Зразкове: приміщення старостату та магазинах села Зразкве і села Зелений Гай;

- у селі Олексіївка: приміщення Публічної бібліотеки, ФАПу, магазині Олександра КАРПЕНКА;

- у селі Вершина Друга: в центральному магазині.

Проєкт №0001

“Озеленення зон відпочинку села Титове”

Проєкт передбачає благоустрій та озеленення території біля Меморіалу Слави, старостату, дитячого майданчика, будинку культури щляхом висадки дерев, кущів, квітів.

Проєкт №0002

“Збільшення матеріально-технічної бази тренажерної зали КЗ “”Олексіївський ОЗЗСО”

Проєкт передбачає закупівлю штанги з гантелями розбірними,велотренажера,лави для жиму штанги.

Проєкт №0003

“Благоустрій території Зразківського старостинського округу”

Проєкт передбачає придбання, фарбування, установку 50 м дерев’яного паркану навколо дитячого майданчика у селі Зразкове та придбання і встановлення 6 лавочок на території цього ж майданчика.

Проєкт №0004

“Гармонія і краса”

Проєкт передбачає установку в центрі села Смирнове АРТ-об’єктів:

1. Великого об’ємного серця, великої літери Я та назви села Смирнове, що в цілому означатиме “Я люблю Смирнове”,

2. “Лавки закоханих”,

3. Двох обручок,

4. Велосипеда.

Проєкт №0006

“Дитячий майданчик”

Проєкт передбачає закупівлю та встановлення гойдалки пружинної, гойдалки балансира, гойдалки подвійної на ланцюгах. Даний міні дитячий осередок буде розміщено по вулиці Юрченка, що в Олексіївці.