О Г О Л О Ш Е Н Н Я! Дотація за бджолосім'ї.

Дата: 07.06.2021 12:30

Відповідно до постанови КМУ від 12.05.2021 № 517  внесено зміни до постанови КМУ від 07.02.2018 № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільського господарської продукції» зі змінами

до 01 жовтня 2021 року Смирновською сільською радою будуть прийматися документи від фізичних осіб та суб'єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації.

Дотація за бджолосім'ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім'ю.

Документи які потрібно подати фізичним особам та суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей:

• Копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
  • Копію рішення про державну реєстрацію потужності;
  • Копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб'єкти господарювання);
  • Копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи);
  • Копію паспорта громадянина України (фізичної особи);
  • Копію документа, що засвідчує реєстрацію у державному реєстрі фізичних осіб – платників податків
  • Копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин(форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб'єкти господарювання, які є юридичними особами).