Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Щомісячні страхові виплати потерпілим зросли на 386 гривень за підсумками перерахунку

Дата: 29.04.2021 13:38
Кількість переглядів: 309

Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України щомісяця фінансує страхові виплати, які компенсують частину втраченого доходу відповідно до ступеня втрати працездатності, для 216 потерпілих різної галузі та членів їх сімей у разі смерті потерпілих.

            За підсумками перерахунку страхових виплат для усіх потерпілих з березня 2021 року середній розмір виплати зріс на 386 гривень.

            Нагадаємо, відповідно до рішення Уряду Фонд збільшив розмір щомісячних страхових виплат для потерпілих усіх галузей та членів їх родин на 11%. Перерахунок було здійснено з 01 березня для 216 осіб.

            Щомісячна страхова виплата встановлюється потерпілому у разі часткової або повної втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Виплата компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності. Також зазначена страхова виплата призначається  особам, які мають на це право, у разі смерті потерпілого.

 

            Загалом у разі настання страхового випадку ФССУ гарантує для потерпілих і їх сімей:

 

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

 

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

 

3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

 

4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

 

5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

 

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлогоФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора