Головне управління Національної поліції в Запорізькій області запрошує на навчання та заміщення вакантних посад

Дата: 08.04.2021 16:09

А ти вже обрав СВОЮ майбутню професію? Відділення поліції #2 (смт Більмак) Пологівського районного відділу поліції направляє випускників 11 класів на навчання у вищі навчальні заклади МВС України за спеціальністю «Право. Правоохоронна діяльність». Навчання у ВНЗ безкоштовне, а після його закінчення гарантується надання постійного місця роботи з гідною заробітною платою. Не зволікайте та звертайтеся до співробітника сектору кадрового забезпечення вже сьогодні! Контактний телефон:099-249-15-00. З моменту зарахування особи курсантом їй присвоюється звання «рядовий поліції», видається службове посвідчення з жетоном та формений одяг встановленого зразку. Весь період навчання зараховується до стажу служби у Національній поліції. По закінченню навчання присвоюється звання «лейтенант поліції». Порядок оформлення документів: Оформлення на навчання за державним замовленням здійснюється територіальними органами (підрозділами) Національної поліції України за місцем проживання кандидата.Також необхідно заповнити заявку на сайті: osvita.np.gov.ua. У зв’язку з цим, вступникам необхідно звернутися у відповідний підрозділ поліції та надати паспорт, військовий квиток або посвідчення про приписку до призовної дільниці (для юнаків). Заповнити анкету, автобіографію та отримати направлення для проходження військово-лікарської комісії. Особова справа буде оформлена та направлена до навчального закладу.