Дорогі жителі Смирновської територіальної громади! Сердечно вітаємо Вас з  Новим роком!

Дата: 31.12.2020 11:37

Дорогі жителі Смирновської територіальної громади!

Сердечно вітаємо Вас з  Новим роком!

Нехай 2021 рік принесе з собою масу незабутніх моментів, радісних емоцій, приємних зустрічей!

Бажаємо Вам реалізації найсміливіших планів! Нехай справдяться очікування, буде безмежним щастя та невичерпним здоров’я!

У Новий рік давайте візьмемо з собою тільки хороше, а всі невдачі і промахи залишимо в році, що минає. Нехай наша з вами робота ознаменується неймовірним успіхом. Щоб в Новому році наші голови відвідували тільки світлі і багатообіцяючі думки, а кожного з нас, щоб чекала удача! Бадьорого вам настрою і перспективних починань! З Новим роком, друзі!

Вітаємо зі святом світлим і казковим,

Що п’янить оселю духом ялинковим!

Доброго здоров’я, друзів незрадливих,

У Новому році днів лише щасливих!

З повагою Смирновський сільський голова Олександр Романюк та виконавчий апарат сільської ради