«Серце до серця»

Дата: 19.04.2017 16:30

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 9 років поспіль веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції, завданням яких є:

• розвиток волонтерського руху в Україні за принципами  європейських стандартів;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Результатом акцій «Серце до Серця» є близько 40 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та функціонуюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до Серця» є стабільною  платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть змінити країну на краще власними силами.

Цьогоріч  до  акції долучилися всі навчальні заклади Смирновського освітнього округу.

Всього зібрали і перерахували  2067,65   (дві тисячі шістдесят сім грн.. шістдесят п’ять коп..)