Ювілей аграріїв ТОВ «40 РОКІВ-АГРО»

Дата: 24.04.2017 16:03

60-у річницю з часу свого заснування  урочисто відзначили працівники ТОВ «40 РОКІВ-АГРО». Святкування проходило в Смирновському сільському будинку культури, зала якого заледве вмістила всіх присутніх - нинішніх працівників, ветеранів аграрної справи, численних гостей та мешканців села.

Із врочистою датою трудовий колектив, який нині очолює Анатолій Васильович Стецюн привітали Смирновський сільський голова

Романюк О.Я., голова  районної ради Симоненко Ю.І.,представник народного депутата України  Пономарьова О.С.  Єрмак І.О. директор Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. А.Л.Котенко,  попередні директори ТОВ «40 років -АГРО» Шульга В.М. та Руденко А.І.,  голова районної профспілкової організації Дворецька Л.В., директор молокозаводу «Олком»  СаскевічА.В., з яким тісно співпрацює ТОВ «40 РОКІВ-АГРО», помічник  депутата обласної ради Попова А.В  Кириченко Л.В.

У вітальній промові виступаючих лунали слова подяки трудівникам полів та ферм. З великою приємністю з нагоди святкової дати гості вручали колективу господарства подарунки.

Ювілярів приїхав вітати  Чернігівський зразковий духовий оркестр. Ведучі говорили теплі, щирі слова трудівникам господарства, а юні виконавці і сивочолі артисти співали пісні та виконували гумористичні сценки.

Присутні переглянули відеофільм про будні трударів господарства, їхній почесний труд, досягнення та перемоги.

Не оминули увагою і найменших мешканців господарста. Від депутата Пономарьова О.А. для дітвори влаштували розважальну програму: роздавали солодку вату, дали можливість розважитися на батутах. Особливо малеча раділа надувним гелієвим кулькам.

У вестибюлі можна було потанцювати, стати учасником  розважальних ігор та ще й отримати приз.

На вулиці біля будинку культури святково лунала музика, бажаючі могли пригоститися випічкою, солодощами, шашликами.

І лише надвечір задоволені люди розійшлися по домівках