Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

"День пам’яті захисників України"

Дата: 31.08.2020 16:25
Кількість переглядів: 550

Фото без описуНе повернулися додому ті сини,
Які на цій землі святій зростали.
Які любили, вірили, жили,
І в мирний час звитяжно працювали.
Не повернулися на рідний свій поріг,
До батьківської лагідної хати.
А полягли на дорогій землі,
Щоб Україну – матір захищати.

В Україні сьогодні, 29 серпня, відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни згідно Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 серпня 2019 року. Цю дату було обрано невипадково, оскільки 29-те серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

До того ж, у цей час саме поспіли соняхи, але збирати їх було складно, адже в серпні 2014 року тривали запеклі бої за Іловайськ й там загинуло багато українських захисників. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами…

На знак скорботи за воїнами-патріотами, які віддали своє життя за вільну і соборну Українську державу на території Смирновської ОТГ відбулися заходи, на будівлях установ, організацій громади були приспущені прапори.

Серед полеглих воїнів неоголошеного російсько-українського конфлікту - наш земляк – Дзиза Віталій, могилу якого відвідала делегація на чолі зі Смирновським сільким головою Олександром Романюком.

Сьогодні дуже важливо, щоб кожен з нас на своєму місці робив усе, аби не зрадити пам'ять про захисників України. Вони віддали найцінніше – своє життя, щоб Україна стала кращою та сильнішою.

Пам’ятаємо про наших героїв-захисників.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора