1. Капітальний ремонт Титовського будинку культури за адресою: вул. Челюскіна, 1, с. Титове

Дата: 20.03.2020 10:48

Назва Опис Вартість Населений пункт

Капітальний ремонт Титовського будинку культури за адресою: вул. Челюскіна, 1, с. Титове, Більмацький район, Запорізька область

(+ Улаштування пандусів)

Реалазація даного проекту вплинула як на зовнішній вигляд будівлі так і покращіла внутрішній мікроклімат у примішенні будинку культури. Замінено частину вікон на металопластикові. Збільшено енергоефективність будівлі Титовського будинку культури. Суттєво покращено мікроклімат приміщень ,температурний режим. Покращено санітарно-гігієнічні умови перебування відвідувачів та працівників. Зменшино споживання палива на опалення будівлі. Заощадження бюджетних коштів.

Проведено облаштування пандусу для безперешкодного доступу осіб до приміщення громадського призначення, згідно норм чинного законодавства.

431340,48 грн. с. Титове