Дата: 04.02.2020 15:54

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту
проект рішення Смирнговської сільської ради
«Про затвердження Регламенту
відділу «Центр надання адміністративних послуг»
виконавчого апарату Смирновської сільскої ради Більмацького району Запорізької області

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу Регламенту відділу «Центр  надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Смирновської сільської ради.

Проект регуляторного акту розроблено з  метою чіткого визначення порядку організації роботи та взаємодії учасників Центру надання адміністративних послуг, органів виконавчої влади, установ, їх посадових та службових осіб, задіяних у забезпеченні організації надання встановленого переліку адміністративних послуг у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Смирновської сільської ради, створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади.

Проект рішення Смирновської сільської ради «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого апарату Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області», аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Смирновської сільської ради https://smirnovska-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика», та в приміщенні Смирновської сільської ради Більмацького району Запорізької області за адресою вул. Торгова, 1 село Смирнове, Більмацького району Запорізької області.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

• поштою за адресою: 71040 Запорізька область Більмацький район с Смирнове вул. Торгова, 1.
  • на електронну адресу: smirnov-sr@ukr.net