A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ на постійному контролі у Пологівському управлінні

Дата: 27.08.2019 10:55
Кількість переглядів: 548

Днями відбулося засідання «круглого столу» за участю начальника Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлани Бруй, начальника Пологівського об’єднаного управління Пенсійного фонду  України в Запорізькій області Олександра Клименка та представників Пологівського відділу державної виконавчої служби з питань погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску фізичними та юридичними особами-підприємцями.

Як повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй, станом на 1 серпня 2019 року  по території обслуговування Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області (Пологівський, Більмацький та Розівський райони)  рахується 199 суб’єктів господарської діяльності (надалі – СГД) боржників, податковий борг яких складає   1482,8 тис. гривень.  З них  13 СГД – це юридичні особи із боргом в сумі  389,6 тис. грн.,  186 СГД – фізичні особи – підприємці із боргом в сумі      2093,2 тис. гривень.

Очільниця акцентувала увагу на тому,  що з 01.01.2017 року були внесені зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які передбачають сплату ЄСВ усіма платниками, які перебувають на обліку як фізичні особи – підприємці, незалежно від того чи провадиться ними діяльність чи ні. У зв’язку з цим значно збільшилась кількість таких боржників – фізичних осіб,   до яких застосовуються передбачені чинним законодавством заходи стягнення (арешт рахунків боржників, нерухомого та рухомого майна, заборона виїзду за кордон за рішенням суду та ін.).

Робота з недопущення, погашення  боргу є і залишається одним із основних напрямів діяльності фіскальної служби. Підтвердженням ефективності заходів, які вживають пологівські податківці є 1034,5 тис. грн., які протягом січня-липня 2019 року отримав бюджет від погашення податкових боргів.

Також, протягом січня-липня п.р. фахівцями Пологівського управління сформовано та направлено боржникам 393 вимоги про сплату боргу на загальну суму 7404,8 тис. гривень.

Засідання пройшло в руслі конструктивного діалогу. Учасники висловили пропозиції щодо покращення результативності взаємодії, прийняли узгоджені рішення та досягли домовленостей щодо їх практичної реалізації.

Повний текст документу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора