Відкриття оновленої пам'ятки

Дата: 13.08.2019 15:19

Фото без описуГолівки соняхи схилили,
Та квіт гарячий той пече.
Пелюстя падає в могили
І «Град» січе, січе, січе…
Гвардійці в землю повкипали,
А спрага спалює вуста.
Кого вже янголи забрали,
Кому ж – відстрочили літа.
Та що тих літ? Всього за двадцять –
І ті поранила війна.
За ким росою квіти плачуть,
Для кого ж – сила рятівна.
(Євгенія Комісарук)

3-й окремий полк спеціального призначення  ЗСУ м. Кіровоград  та загін місцевої самооборони «Берда» вирішили увіковічнити пам’ять захисників Вітчизни , що проливали свою кров в ім’я незалежності України,  встановивши на їхню честь пам’ятний знак у селі Смирнове у 2015 році. Та  знайшлися вандали, котрі вирішили сплюндрували цей монумент.  З часом і фарба вигоріла під сонцем.

Смирновська сільська рада спільно з «ТОВ 40 РОКІВ АГРО» вирішили відремонтувати та  реконструювати пам’ятний знак. За кошти сільської ради  придбали матеріали, а талановиті та трудолюбиві працівники господарства виготовили огорожу, а також  хрести і встановили монумент на новому, більш зручному,  місці.

На відкриття оновленої пам’ятки завітали працівники та керівництво агрофірми, голова Смирновської сільської ради разом із трудовим колективом  та настоятель храму  - Отець Георгій.