A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Податкова інформує.

Дата: 07.08.2019 15:41
Кількість переглядів: 446

Надходження до місцевих бюджетів  Пологівського, Більмацького та Розівського районів зросли на 36 мільйонів гривень.

Протягом січня – липня 2019 року до місцевого бюджету від платників податків  Пологівського, Більмацького та Розівського районів забезпечено понад 228 мільйонів гривень надходжень, про це повідомила в.о.начальника Пологівського управління Дар’я Нестеренко.

За словами Дар’ї Юріївни, у порівнянні з минулорічним показником місцевий бюджет додатково отримав понад 36 мільйонів гривень, або збільшився на 18 відсотків.

Основним джерелом надходжень до місцевого бюджету залишається податок на доходи з фізичних осіб, доля якого складає 65 відсотків. За сім місяців 2019 року сплачено 148,9 мільйонів гривень, що майже на 20 мільйонів гривень більше минулорічного показника.

Крім того, спостерігається суттєве збільшення протягом семи місяців поточного року надходження земельного податку, суб’єкти господарювання та фізичні особи спрямували його до місцевої казни 41,5 млн.грн., що на 15 млн.грн., або на майже на 60% більше ніж торік.

Зросли й показники надходження від власників нерухомості. Платники трьох районів перерахували 2 млн. 284 тис.грн. податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що на 760 тис.грн. перевищує минулорічний показник.

Представники малого та середнього бізнесу поповнили місцеві скарбниці на 31,3 млн.грн. забезпечивши надходження єдиного податку, у тому числі платники третьої та четвертої групи – 19,7 тис.грн., фізичні особи – підприємці – майже  11,6 млн.грн.

Пологівське управління ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує фізичним особам -  платникам земельного податку та податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки про граничні терміни сплати податків, останній день – 29 серпня 2019 року.

 

Повний текст документу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора