Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 24.05.2019 11:43

Фото без опису

Сьогодні у школах Смирновської ОТГ пролунали «останні дзвоники». Завершився  навчальний рік, починається пора канікул.
Цей день важливий для всієї громади. Для кожного  він має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Зі святом дітей щиро вітали сільський голова Романюк О.Я., заступник сільського голови Сингур І.М.,  секретар виконкому сільської ради Облонська О.Д.  Дякували підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні, вчителям – за плідну працю. Всім школярам побажали гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!