День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 20.05.2019 12:07

На цьому дні відзнака чорна,
Щоб нагадати нам щемливо
Про літ страшних жорстокі жорна
І людських доль нелюдське мливо…

19 травня у с. Вершина Друга біля Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій 1937-1938 років, що знаходиться біля будинку культури, відбувся мітинг – реквієм та урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку.

У День пам’яті жертв політичних репресій 1937-1938 років до Пам’ятного знаку прийшли представники влади, духовенства, громадськості, щоб віддати данину шани і пам’яті тим, хто став жертвою репресій у роки Великого терору. Учасники мітингу-реквієму в свої виступах наголошували на трагічних наслідках репресій для України. Хвилиною мовчання за загиблими та померлими в часи репресій учасники заходу вшанували пам’ять жертв політичних репресій в Україні. Завершився захід покладанням квітів до Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій 1937-1938 років.