День довкілля!

Дата: 25.04.2019 15:28

Фото без описуСмирновська об'єднана територіальна громада активно долучилася до Дня довкілля. Було проведено масштабну роботу з прибирання прилеглих територій та озеленення наших сіл. Працівники сільської ради, старостатів, комунальних підприємств, бюджетних установ, учні, мешканці сіл, депутати сільської ради облаштували прилеглі території, береги річок, узбіччя доріг, братські могили, парки, меморіальні знаки славетних комісарів - захисників нашої землі від фашистської чуми Новохатнього Н.П., Міркіна П.П.,Черепіна Т.К.,Миронова О.М., генерал-майора Смирнова А.К. та генерал-майора Титова О.С..

Не залишилися поза увагою місця відпочинку наших діточок. Вчителі біології Олексіївського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" Білан Н.С. та Кириченко Р.І. залучили школярів до екологічної акції "Посади дерево". Молодими активістами було висаджено близько 100 дерев. І це тільки частина зробленого. Велика подяка усім мешканцям громади за підтримку. Пам'ятаємо, що світ, у якому ми живемо, залежить лише від нас. Тож почнемо із найменшого: донесемо обгортку від смачної цукерки до урни !!!