A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Звіт голови громади за 2018 рік

Дата: 08.04.2019 10:06
Кількість переглядів: 695

Фото без опису Згідно ст. 42 п.6 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Смирновська сільська рада є органом місцевого самоврядування, який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законодавчими актами України.
            Минуло три роки з часу створення Смирновської об’єднаної територіальної громади. Завдяки злагодженій роботі керівництва громади, депутатського корпусу, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців, а також активних мешканців нам вдалось реалізувати чимало із поставлених завдань і досягнути позитивних результатів.

   Роботу ОТГ можна охарактеризувати як конструктивну та послідовну, і не зважаючи на політичні та економічні труднощі у державі, нам з Вами вдається зберігати стабільність та приймати виважені рішення.

          Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та плану роботи сільської ради сесія ради скликається в міру необхідності, але не менше одного разу на квартал. Так, за період з січня по грудень 2018 року підготовлено та проведено 13 пленарних засідань ради.  Прийнято  279 рішення.  Для підготовки питань на розгляд сесії постійно залучаються виконавчий комітет Смирновської сільської ради, депутати сільської ради, керівники підвідомчих закладів, а при потребі – керівники або спеціалісти тих чи інших організацій, розташованих на території ОТГ. За період з січня по грудень 2018 року було проведено 13 засідань виконавчого комітету, на яких було розглянуто 66 питань і прийняті відповідні рішення.

Повний текст документу« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора