Для тих, хто хоче поєднати корисне з приємним (відпочинок і робота на морі)!

Дата: 29.01.2019 16:34

Фото без опису

Запрошуємо на сезон Літо-2019 на роботу в дитячий оздоровчий табір ім. Ю.А. Гагаріна, на посади: керівники дитячих загонів, культорганізатор, керівник фізичного виховання, керівники гуртків та ін. Наш табір розташований на мальовничому березі Азовського моря (м. Приморськ), забезпечений всім необхідним для відпочинку та оздоровлення дітей. Ми займаємо одну з найкращих частин узбережжя - відсутність лиману робить похід на пляж швидше і безпечніше. Більш детальна інформація на сайті: http://dolgagarina.com.ua

Вимоги:

Вихователь-вожатий:

Освіта: неповна вища, вища педагогічна або сертифікат про проходження школи вожатих. Обов'язки: Здійснювати виховну і оздоровчу роботу з дітьми загону відповідно до планів роботи табору; Приймати разом із загоном участь в культурно-масових, спортивно-оздоровчих заходах; Організовувати культурне дозвілля дітей; Організовувати дотримання режимних моментів. Додаткові вимоги: любов до дітей, креативність, позитивність, активні життєві позиції.

Культорганізатор, Керівник гуртка:

Освіта: Неповна вища, вища освіта. Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді. Завдання: Організація дозвілля дітей з урахуванням їх інтересів, розвиток творчої активності, естетичного смаку.

Умови роботи

• Зарплата 4173 за 18 днів:

• Проживання і харчування.

Терміни заїздів:

1. 09-26.06.2019

2. 29.06-16.07.2019

3.19.07-05.08.2019

4. 08-25.08.2019

Контактна особа:

Черкасова Лариса Валентинівна

телефони:

050 199-38-40

063 199-38-40

ОБОВ'ЯЗКОВО надіслати резюме на е-mail chaykalch@gmail.com

У резюме вказати: П.І.Б.; Дата народження; Контакти (телефон та е-mail); Освіта;

Досвід роботи; Реклама своїх здібностей і талантів та ін.

В першу чергу будуть розглядатися резюме, подані на 1 та 4 зміни.