A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2018 09:24
Кількість переглядів: 601

Міжнародний день людей з інвалідністю щорічно відзначають 03 грудня. Це  справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед даною категорією людей, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Особи з інвалідністю - це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і хто допомагає.

 Одним з найперших помічників є Фонд соціального страхування України.
Одним із основних напрямків роботи Фонду є турбота про  людей, які внаслідок  отриманих ними на виробництві травм або професійних захворювань стали особами з інвалідністю.  
Більмацьким відділенням управління виконавчої дирекції  Фонду України у Запорізькій області обслуговуються  135 осіб з інвалідністю у зв»язку з нещасним випадком на виробництві та отриманним професійним захворюванням.
На долю людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність та оптимізм − взірець для інших. 
Для виживання їм не потрібно щось особливе, лише елементарне − можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги. Захищаючи гідність людей з інвалідністю  ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність − це не вирок. Ці люди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, у тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
Тож хочеться побажати  Вам сил і здоров’я, засобів і успіху, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити ваші плани та задуми.

 

 

Марина Цис

начальник Більмацького відділення

управління виконавчої дирекції

 Фонду соціального страхування
 України у Запорізькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора