День літньої людини

Дата: 10.10.2018 09:26

Фото без описуЛетять літа, як білі журавлі,
Дзвенять, як ті волошки в житі,
Та не зникає слід їх на землі,
Якщо для добрих справ були прожиті.

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

З візитом – ввічливості  «Роки прожиті недарма» до представників поважного віку завітали Смирновський сільський голова Романюк О.Я. , працівники Титовського будинку культури та завідуюча Смирновською сільською бібліотекою.

А так як наша країна, українські служителі та шанувальники книги традиційно відзначають 30 вересня день бібліотек, то увагою не оминули і бібліотекарів – пенсіонерів Смирновської громади.

У цей день ми дякуємо їм за життєву мудрість та настанови і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.