A A A K K K
для людей із порушенням зору
Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

Новий Порядок фінансування страхувальників за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Дата: 28.09.2018 15:23
Кількість переглядів: 657

Новий Порядок фінансування страхувальників за рахунок коштів Фонду соціального страхування України
01 жовтня 2018 року набере чинності новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджений постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12. Порядок вводить у дію нову форму заяви-розрахунку, яка об’єднала документи, на підставі яких здійснювалось фінансування для надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та відшкодування витрат на виплати потерпілим на виробництві.

Заяву-розрахунок можна подавати як у паперовому, так і в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису. Бланк заяви-розрахунку можна отримати у відділенні Фонду або знайти на сайті Фонду. Заява-розрахунок повинна бути передана до робочих органів Фонду не пізніше 5 робочих днів з дати прийняття комісією (уповноваженим) із соціального страхування підприємства рішення про призначення матеріального забезпечення.

За новим Порядком працівники Фонду після надходження заяви-розрахунку здійснюватимуть перевірку інформації, наведеної в ній, зокрема правильність нарахування виплат, наявність даних про страхувальника в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, дані про сплату ЄСВ тощо. При виявленні помилок та/або недостовірних відомостей заява-розрахунок повертається страхувальнику з рекомендаціями щодо їх усунення.

Перевірка заяви-розрахунку, надання рекомендацій за її результатами та фінансування для здійснення виплати застрахованій особі здійснюється Фондом упродовж 10 робочих днів після надходження заяви-розрахунку від роботодавця.

Після надходження коштів, зазначених у заяві-розрахунку, на рахунок страхувальника, останній зобов’язаний здійснити виплату відповідного матеріального забезпечення в найближчий строк, встановлений для виплати заробітної плати.

          Упродовж місяця з дня проведення виплат роботодавець повинен надіслати Фонду повідомлення про проведення виплат застрахованим особам за встановленою формою. У разі відсутності інформації від страхувальника про виплати застрахованим особам протягом трьох місяців з дня здійснення фінансування здійснюється перевірка щодо використання страхувальником коштів Фонду.

     За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами: (247)2-23-29,             2-00-85, 2-23-07.

                                                               Начальник Більмацького відділення

                                                               управління виконавчої дирекції

                                                               ФССУ у Запорізькій області

                                                               Цис М.Є.                                                


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора