Смирновська громада
Запорізька область, Пологівський район

До уваги роботодавців! Допуск працівника до роботи без офіційного працевлаштування – заборонено!

Дата: 27.09.2018 11:43
Кількість переглядів: 659

Фото без опису У даний час в області, як і в державі продовжується активна робота щодо реалізації повноважень, передбачених Урядом у частині забезпечення державного контролю за додержанням законодавства про працю, у тому числі з питань легалізації трудових відносин.

Крім цього, 05 вересня 2018 року Уряд прийняв рішення «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» згідно з яким доручив Державній службі України з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду, Національній поліції та іншим органам виконавчої влади з 5 жовтня здійснити спільні заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості та доходів населення.

Держпраці нагадує, що офіційно працевлаштований громадянин має право на гідні та безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві, офіційні відпустки.

Наголошуємо, що за кожного неоформленого працівника (у тому числі за підміну трудових відносин цивільно-правовими договорами) законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат (111 690 грн.).

Отже, перебування у нелегальному секторі є надто ризикованим та коштовним!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора