«Дорогами партизанської слави»

Дата: 21.09.2018 08:56

Фото без опису22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави. Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Великої Вітчизняної війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від фашистських загарбників.

За своїми масштабами та політичними і військовими результатами всенародна боротьба в тилу ворога стала важливим військово-політичним фактором у розгромі фашизму, а відважна і самовіддана діяльність партизанів і підпільників отримала всенародне визнання. Близько 200тис. учасників «війни без лінії фронту» нагороджені орденами і медалями, у тому числі понад 127тис. – медаллю «Партизан Великої Вітчизняної війни». 233 відважним партизанам присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

«Дорогами партизанської слави»- таку назву мала книжкова виставка в Смирновській сільській бібліотеці, яка була оформлена до Дня партизанської слави.