ПОЛОГІВСЬКА ОДПІ ІНФОРМУЄ

Дата: 23.08.2018 11:24

Підприємці Пологівського, Більмацького та Розівського районів перерахували до місцевого бюджету понад  31441 тисяч гривень єдиного податку

За сім місяців поточного року підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до скарбниці 31441,1 тис. грн. єдиного податку, що відповідно на 9121,5 тис.грн. більше в порівнянні з відповідним періодом 2017 року, про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

Левову частку надходжень – 9707,3 тис.грн. або 30,9 відсотка сплатили фізичні особи-підприємці, від СГ-юридичних осіб надійшло 21733,8 тис.грн. або 69,1 відс.

Фахівці Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області наголошують, що порушення платниками єдиного податку першої та другої груп строків сплати авансових внесків єдиного податку тягне за собою нарахування штрафу в розмірі 50 відсотків обраної ставки єдиного податку.

Повний текст документу.