«Щасливе літо»

Дата: 10.07.2018 15:36

Фото без описуНа початку липня спеціалістами Смирновської ОТГ було відвідано 16 родин, які опинилися в СЖО.
В кожній родині було проведено бесіду «Щасливе літо», батьки дізналися як можна отримати безкоштовну путівку на оздоровлення, які потрібні документи для цього, тощо.
Також було обговорено різні небезпечні та трагічні ситуації, які можуть статися під час літньої пори.

У кожної дитини своє відношення до канікул – хтось радіє, хтось сумує, але у будь-якому разі завдання батьків – зробити так, щоб відпочинок і літні канікули принесли дитині не тільки радість, а й користь. Тому потрібно прикласти усіх зусиль і продумати, як організувати час канікул так, щобпотім не шкодувати про безцільно проведенідні і місяці. І щоб вільний час дитина провела з користю для душі і тіла.

Шановні батьки!
Не залишайтедітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власномуприкладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

• Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.
  • Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.
  • Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.
  • Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.
  • Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.
  • Під час канікулслід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.
  • Не можна брати до рук незнайомі предмети, кидатиїх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.
  • Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизунеї.
  • Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.
  • Після контакту зісвійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.

Із метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул особливу увагу зверніть на правила поведінки дітей біля водоймищ та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Правила поведінки на воді:
 - купатисянеобхідно в добре знайомихмісцях;
 - перше купання повинно бути короткотривалим (до 10 хвилин), далі в водіможназнаходитися до 20 хвилин за один раз;
 - дітям старше 10 роківможнакупатися при температурі води вище +19о С;
 - купатися рекомендовано вранці і ввечері;
 - не слідкупатисянаодинці;
 - не запливати за буйки чи за огородження;
 - не стрибатизіспоруд та плавальнихзасобів, не призначених для цього;
 - не підпливати до коловоротів, пароплавів та катерів;
 - не запливати на надувних матрацах далеко від берега;
 - не купатися без наглядудорослих;
 - не пустувати у воді - цезаважаєоточуючим і може бути небезпечним;
 - не стрибати головою донизу у місцяхізневідомоюглибиною.
          Увага! Вибухонебезпечніпредмети!
 - До виявлених вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не можна доторкатись, перекладати, розряджати, ударяти, зберігати.
 - Забороняється використовувати заряди для розведення вогню.
 - Не можна їхз бирати і здавати в металобрухт.
 - Знайшовши вибухонебезпечні предмети, потрібно терміново повідомити в міліцію, школу, військомат.
Вогнепальназброя - не забава!
Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.
Щоб  не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, щожиття наших дітей залежить тільки від нас самих!
Бажаємо Вам гарного відпочинку!

При необхідностітелефонуйте:

«101» – пожежнаохорона,