Про місцеві податки на 2019 рік

Дата: 30.05.2018 13:19

«ПОВІДОМЛЕННЯ»
про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення Смирновської сільської ради «Про місцеві податки на 2019 рік».
Мета даного рішення - прийняття регуляторного акту, що дозволить забезпечити реалізацію державної політики в податковій сфері, спрямовану на поповнення дохідної частини місцевого бюджету.

Адреса розробника: вул. Торгова 1, с. Смирнове, Більмацький район, Запорізька область, 71040, виконавчий комітет Смирновської сільської ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб в письмовому вигляді прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою розробника регуляторного акту.

Розробник проекту: постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Смирновської сільської ради. За погодженням сільського голови.

Виконавець проекту: відділ земельних відносин та комунальної власності.

Текст проекту рішення