Громада привітала медпрацівників.

Дата: 20.06.2017 15:59

Фото без описуУ третю неділю червня Україна відзначала День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.
З цим святом медпрацівників вітали і в нашій громаді.

До Смирновського центру первинної медико – санітарної допомоги та філій завітали Смирновський сільський голова Романюк О.Я.,старости сіл Буць С.Ф. і Кривик Ж.М.,  побажати їм міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!А творчий колектив Титовського СБК підготував святкове музичне вітання.Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя.