ДЮП.  Зональні змагання

Дата: 24.04.2017 15:47

Фото без опису21 квітня учасників зональних змагань ДЮП душевно зустрічала Чернігівка. Всіх учасників гостинні господарі пригостили чаєм та смачною випічкою. Після організаційних питань всі команди запросили в світлу залу, де і проходили змагання.

Представляла Більмацький район команда «Прометей» Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Учасники показали своє вміння в різних конкурсах. Най- кращими були у конкурсі плакатів, де вибороли І місце.
 Цікавим був виступ команди у конкурсі «Домашнє завдання».
 Не відставала команда від інших і в естафеті. Максим Лисенко з першого разу справився із завданням «Порятунок утопаючого»,  Юля Кривик показала своє вміння у розпізнаванні грибів та лікарських рослин,  Віка Дорошенко - майстерність у в’язанні вузлів, Віка Ходирьова – знання у медицині.
       Загальний результат – ІІІ місце. Ми вітаємо команду «Прометей» та зичимо їй нових успіхів.