Прийом громадян працівниками Більмацького відділення Пологівської ОДПІ

Дата: 08.02.2017 15:29

Фото без опису22 лютого 2017 року відбудеться прийом громадян працівниками Більмацького відділення Пологівської ОДПІ щодо заповнення декларацій особами які обробляють землі товарного сільськогосподарського виробництва (паї, рілля). Прийом громадян буде проводитись:

• з 10:00 в приміщенні Смирновської сільської ради вул. Торгова, 1 с. Смирнове

• з 10:00 в адміністративній будівлі вул. Челюскіна, 3 с. Титове (будівля колишньої Титовської сільської ради).

• з 13:00 в адміністративній будівлі вул. Центральна, 1 с. Зразкове (будівля колишньої Зразківської сільської ради).

Запрошуємо Вас для заповнення декларацій.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації №133 від 30.03.2016 року «Про затвердження нормативів доходів громадян від земельних ділянок різних видів призначення на 2016 рік» становить:

• Особисте селянське господарство – 114 грн./га на богарі

• Товарне сільськогосподарське виробництво (рілля) – 1049,36 грн./га